Емблема
ЧИГИРИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 161231516»
Модератор форуму: Інструктор 
Форум » ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА » Військова служба за контрактом » Контрактна служба: загальна тема
Контрактна служба: загальна тема
RVKДата: Четвер, 07.02.2013, 19:38 | Повідомлення # 1
адміністратор
Група: Адміністратори
Нагороди: 0
Статус: Offline
Якщо Ви ознайомились з умовами та перевагами контрактної служби, вимогами до кандидатів, переліком необхідних документів на сайті і у Вас виникли запитання задайте їх в цій темі.

На службу за контрактом приймаються чоловіки та жінки віком від 18 до 40 років, які мають повну середню освіту та придатні за станом здоров'я.

Часто задаваємі питання (FAQ)

Ми працюємо з кандидатами з Чигиринського району Черкаської області, іншим необхідно звернуться до військового комісаріату за місцем проживання (реєстрації)

ГістьДата: Вівторок, 12.02.2013, 17:58 | Повідомлення # 2
Група: Гості

якщо мене раніше списали за станом здоров'я (Псоріаз), у мене є хоч якісь шанси потрапити на службу за контрактом?

RVKДата: Середа, 13.02.2013, 10:57 | Повідомлення # 3
адміністратор
Цитата (Гість)
якщо мене раніше списали за станом здоров'я (Псоріаз), у мене є хоч якісь шанси потрапити на службу за контрактом?

Можливо. Залежить від проявів хвороби. Якщо стан здоров'я змінився на кращий бік. Можно пройти медичне обстеження та "зняти статтю".

Згідно Положення про військово-лікарську експертизу, особи, раніше визнані непридатними до служби, можуть бути повторно оглянуті ВЛК військових комісаріатів за місцем проживання у разі коли раніше встановлений діагноз переглянутий в результаті обстеження у спеціалізованих лікувально-профілактиіних закладах.

Тобто вам необхідно мати позитивний висновок обласного шкірно-венерологічного диспансеру, після чого звернутися до військового комісаріату із заявою про проходження військово-лікарської комісії.

Ми працюємо з кандидатами з Чигиринського району Черкаської області, іншим необхідно звернуться до військового комісаріату за місцем проживання (реєстрації)

ВіталійДата: Середа, 20.03.2013, 17:52 | Повідомлення # 4

Здраствуйте  берут лі в армію по контракту? Коли я в ьзапаси( по состоянію здоровья ст34-б) согласно наказу 14,02,2008 та доповненя цього наказу №466 01.08.2011! Можно ли пойти на контракт вот силка на наказ №466 (http://document.ua/pro-zatverdzhennja-zmin-do-polozhennja-pro-viiskovo-likarsku-doc68358.html)

RVKДата: Середа, 20.03.2013, 19:01 | Повідомлення # 5
адміністратор
Цитата (Віталій)
Здраствуйте берут лі в армію по контракту? Коли я в ьзапаси( по состоянію здоровья ст34-б) согласно наказу 14,02,2008 та доповненя цього наказу №466 01.08.2011! Можно ли пойти на контракт вот силка на наказ №466 (http://document.ua/pro-zatverdzhennja-zmin-do-polozhennja-pro-viiskovo-likarsku-doc68358.html)

Здравствуйте.
Під час прийняття на контрактну службу, згідно графи ІІ розкладу хвороб (дод.1 до наказу №402-2008),за статтею 34-б- придатність до служби  визначається індивідуально (формулювання з наказу)

ВИСНОВОК: Так, якщо пройдете медичну комісію і Вас визнають придатним.

Для строкової служби ця стаття (34-б) має лише один варіант- непридатний до служби у мирний час

ГістьДата: Середа, 20.03.2013, 19:35 | Повідомлення # 6

Добрый день.Вы занимаетесь только  набором  на должности рядовых, сержантов и прапорщиков? Есть ли у вас перечень вакантных должностей офицерского состава?

ВиталийДата: Середа, 20.03.2013, 19:36 | Повідомлення # 7

А если меня уволняли в запас в г Сумы а я сечас жыву работаю и пропасан в г Киев ток в военом билете указано №342 вийськовому облику не пидлягае а в журнале в военкомате на писано подлягае военском учёте! могу ли я прийти в Свьятошенський ОМВК и написать заяву что я хочу в армию по контракту и что мне при себе нужно иметь???

RVKДата: Середа, 20.03.2013, 19:48 | Повідомлення # 8
адміністратор
Виталий, можете придти, сказать, что чувствуете себя лучше и хотите служить по контракту так как по вашей болезни вы можете быть признаны годным, дальше возможно несколько вариантов. С собой иметь паспорт и военный билет.
Есть другой вариант - сначала пройти обследование по вашей болезни и если будет позитивный результат с заключением придти в военкомат и написать заявление на проведение перекомисси , подробнее - прочитайте пост #3 в этой теме (там приведен текст приказа #402)

RVKДата: Середа, 20.03.2013, 19:57 | Повідомлення # 9
адміністратор
Гість, офицерами занимаемся тоже. Там процесс занимает больше времени, проводится спецпроверка (как для госслужбы) и документы проходят больше инстанций. Вакансии подбираем индивидуально. Прописаны в Чигиринском районе? Напишите звание, специальность, возраст смогу сказать точнее по поводу наличия вакансий.

ВиталийДата: Середа, 20.03.2013, 20:31 | Повідомлення # 10

А які можуть запропонувати мені вакансії якщо у мене проф-технична освіта спеціальність електоро механік з ремонту та облуговування лічильно-обчислюваної техніки та спеціальность лицювальник-плиточник! які мені можуть запропоноваті вакансії?

RVKДата: Середа, 20.03.2013, 20:41 | Повідомлення # 11
адміністратор
Виталий, практично любі. Пройдете підготовку за фахом у навчальній частині. За вашими цивільними спеціальностями навряд щось запропонують.

EvgenДата: П`ятниця, 29.03.2013, 15:16 | Повідомлення # 12

Скажыте а что за наказ! НМОУ номер 342 вид 09.06.06! Можно узнать что это за наказ? И кто теперь занимается учетом? Я так понял военкомат снял с себя полномочия учета!

ІнструкторДата: П`ятниця, 29.03.2013, 15:41 | Повідомлення # 13
інструктор
Група: Модератори
Репутація: 2
Evgen, наказ МО №342 -2006 р., про внесення змін в Настанову по військовому обліку сержанстського і рядового складу запасу.
Зокрема він визначає додаткові підстави для зняття з військового обліку військовозобовязаних.

Військовий облік ведуть всі органи, що і раніше: військові комісарати, сільськи ради, підприємства, установи, в обсягах визначених законом.

Ми працюємо з кандидатами з Чигиринського району Черкаської області, іншим необхідно звернуться до військового комісаірату за місцем проживання (реєстрації)

ГістьДата: П`ятниця, 29.03.2013, 17:47 | Повідомлення # 14

А можна дизнатися имья фамилию отчество Чигиринськово РВК?

Додано (29.03.2013, 18:47)
---------------------------------------------
Яки саме видбулысь змини, в
Настанову по військовому
обліку сержанстського і
рядового складу запасу.
Зокрема він визначає
додаткові підстави для зняття з військового обліку
військовозобовязаних.???

ІнструкторДата: П`ятниця, 29.03.2013, 18:26 | Повідомлення # 15
інструктор
Група: Модератори
Репутація: 2
Особи, зняті з військового обліку, в тому числі за наказом №342-6р., не є військовозобов'язаними і відповідно не підлягають військовому обліку.

Крім підстав зняття з обліку, згідно вищевказанного закону, відповідно до пункту закону: "в інших випадках за рішенням Міністерства оборони України", наказами Міністра оборони визначені ці випадки: за станом здоров'я, раніше засуджені та ті, що не мають військової спеціальності.

Ми працюємо з кандидатами з Чигиринського району Черкаської області, іншим необхідно звернуться до військового комісаірату за місцем проживання (реєстрації)

Форум » ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА » Військова служба за контрактом » Контрактна служба: загальна тема
Сторінка 1 з 161231516»
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Опції повідомлення:
Код безпеки: