Емблема
ЧИГИРИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ
Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Інструктор 
Форум » ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА » Військова служба за контрактом » Нормативи з фізичної підготовки військовослужбовців
Нормативи з фізичної підготовки військовослужбовців
RVKДата: Понеділок, 22.07.2013, 14:56 | Повідомлення # 1
адміністратор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 618
Нагороди: 0
Статус: Offline
Визначені наказом Міністра оборони України від 30.12.2009 № 685 “Про затвердження Настанови з фізичної підготовки у Збройних Силах України” (додаток 20 до наказу).

НОРМАТИВИ
для кандидатів на військову службу за контрактом

(крім кандидатів на посади в бойових підрозділах ВДВ, військ спеціального призначення та морської піхоти)*

Цитата
Нормативи мають відповідати категорії осіб, які приймаються на військову службу за контрактом, з таким пороговим рівнем виконання вправ:

підтягування на перекладині – 6 разів,
біг на 100 м – 16,0 сек.,
біг на 3 км. – 14.50 хв,

(натисніть для збільшення зображення)


* для цих категорій див. нормативи діючих військовослужбовців (нижче).

НОРМАТИВИ
для визначення фізичної підготовленості військовослужбовців рядового, сержантського та старшинського складу військової служби за контрактом 1-ї вікової групи
Всі нормативи (для всіх вікових груп, офіцерів, резервістів): скачати на нашому сайті можна тут

Як користуватися:

1. Нормативи для військовослужбовців разного віку різні, у попередній таблиці наведені нормативи для контрактників 1-ї вікової групи (до 30 років). Поділ на групи за віком:


нормативи для інших війкових груп можна знайти по ссилці після таблиці.

2. Нормативи для різних видів та родів військ відрізняються ( у ВДВ одні у танкістів інші і так далі). Для цього у таблиці зазначені категорії 1-4 (виділено сірим кольором на першій таблиці). Нижче наданий опис цих категорій, треба знайти відповідні війська і дивитись нормативи у таблиці для цієї категорії (наприклад: ВДВ, СпП, розвідка, морська піхота - 1 категорія, ВМС (на кораблях) - третя категорія і так далі).

3. Основні нормативи, за якими здаються заліки у таблиці виділені жовтим кольором.

4. Нормативи розраховані для виконання вправ військовослужбовцями – у польовій формі одягу (у черевиках з високими берцями), військовослужбовцями – жінками – у спортивній формі.

Поділ на категорії за рівнем вимог до фізичної підготовленості (включені лише військовослужбовці контрактної служби):

перша категорія – військовослужбовці, професійна діяльність яких вимагає високого рівня фізичної підготовленості.

До неї належать військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом з’єднань та частин ВДВ, морської піхоти, спеціального призначення та розвідувальних частин, включаючи усі підрозділи цих частин;

друга категорія – військовослужбовці, професійна діяльність яких вимагає підвищеного рівня фізичної підготовленості.

До неї належать військовослужбовці усіх з’єднань, частин і підрозділів Сухопутних військ Збройних Сил України, військовослужбовці частин і підрозділів охорони, зв’язку та льотний склад авіаційних з’єднань і частин Збройних Сил України, військовослужбовці з’єднань, частин і підрозділів бойового (оперативного) забезпечення Командування сил підтримки Збройних Сил України, частин і підрозділів військової служби правопорядку;

третя категорія – військовослужбовці, фізична підготовленість яких призначена для підтримання високої професійної працездатності та відповідного рівня розвитку військово-прикладних навичок.

До неї належать військовослужбовці технічних підрозділів авіаційних частин, частин і підрозділів, що несуть постійне бойове чергування на стаціонарних вузлах зв’язку, радіоелектронної розвідки та боротьби, зенітних ракетних, радіотехнічних з’єднань і частин Повітряних Сил, з’єднань і частин надводних кораблів і підводних човнів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, військових частин (установ) підпорядкованих Командуванню сил підтримки Збройних Сил України, крім тих, що віднесені до другої категорії, військових частин і підрозділів забезпечення (баз, арсеналів) видів Збройних Сил України, управління армійських корпусів і їм рівні, особи рядового, сержантського і старшинського складу 1–4 вікових груп, які проходять військову службу за контрактом у структурних підрозділах центрального апарату Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, фахівці військових сполучень;

четверта категорія – військовослужбовці, фізична підготовка яких призначена для зміцнення здоров’я та підтримання працездатності.

Військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу не входять до цієї категорії.
Прикрепления: 7278039.jpg(193Kb) · 6493381.jpg(256Kb) · 6144931.jpg(70Kb) · 6298063.jpg(122Kb)


Ми працюємо з кандидатами з Чигиринського району Черкаської області, іншим необхідно звернуться до військового комісаріату за місцем проживання (реєстрації)
 
Форум » ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА » Військова служба за контрактом » Нормативи з фізичної підготовки військовослужбовців
Сторінка 1 з 11
Пошук: