Емблема
ЧИГИРИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

Категорії

Збройні Сили України
Військовий комісаріат
Захисник - це професія
Без рубрики

Сайти






На форумі

Соціальні мережі

Архів записів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Історія РВК

ІСТОРІЯ ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

На Чигиринського району в різний час здійснювали свою діяльність декілька районних військових комісаріатів. Чигиринський районний військовий комісаріат спочатку Кіровоградської, а згодом Черкаської області, сформований у 30-тих роках минулого століття, припинив свою діяльність у 2003 році.

Відповідно до директиви Міністра оборони України від 02 грудня 2002 року №Д-115/1/011, військовий комісаріат був переформований разом з Черкаським районним військовим комісаріатом у Черкасько-Чигиринський об’єднаний районний військовий комісаріат на базі Черкаського РВК. Документація Чигиринського РВК була здана в Галузевий державний архів МО України, техніка та майно в реформований військкомат в місті Черкаси.

В період з 01.09.2003 по 27.12.2007, на території району функціонувала призовна дільниця Черкасько-Чигиринського ОРВК, у складі трьох осіб на чолі із заступником військового комісара.

Сучасний Чигиринський районний військовий комісаріат, розпочав свою історію у 1988 році, як Черкаський районний військовий комісаріат, з 2003 року – Черкасько-Чигиринський об’єднаний районний військовий комісаріат і є правонаступником цих військових комісаріатів.

Відповідно до директиви Міністра оборони України від 16 жовтня 2007 №Д-322/1/010, 28 грудня 2007 року, Черкасько-Чигиринський об'єднаний районний військовий комісаріат, був переформований у Чигиринський районний військовий комісаріат та передислокований у місто Чигирин.

ІСТОРІЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЗМІНА ДИСЛОКАЦІЇ ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

• 01.07.1988 сформований Черкаський районний військовий комісаріат Черкаської області, у місті Черкаси.
• 13.04.1992 Черкаський РВК, підпорядкований штабу Одеського військового округу.
• 01.08.1996 Черкаський районний військовий комісаріат, підпорядкований командувачу військами Північного оперативно - територіального командування.
• 01.07.1997 Північне оперативно - територіальне командування перейменоване в Північне оперативне командування.
• 01.09.2003 Черкаський та Чигиринський районні військові комісаріати Черкаської області, переформовані в Черкасько-Чигиринський об'єднаний районний військовий комісаріат.
• 31.10.2005 Черкасько-Чигиринський об'єднаний районний військовий комісаріат підпорядкований начальнику територіального управління "Північ”, яке з підпорядкованими частинами передано до складу частин безпосереднього підпорядкування командуванню Сухопутних військ Збройних Сил України.
• 28.12.2007 Черкасько-Чигиринський об'єднаний районний військовий комісаріат, переформований у Чигиринський районний військовий комісаріат, та змінює свою дислокацію на місто Чигирин.
• 21.11.2013 Чигиринський районний військовий комісаріат підпорядкований командувачу військами оперативного командування "Північ".

КОМАНДУВАННЯ ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

01.07.1988-31.08.2003 Черкаського РВК, 01.09.03-27.12.07 Черкасько-Чигиринського ОРВК,
з 28.12.2007 по цей час Чигиринського РВК

1. з 06.07.1988 по 17.10.1998 полковник ЛУКОМСЬКИЙ Віктор Михайлович
2. з 12.10.1998 по 19.11.2004 підполковник УРЕЦЬКИЙ Ігор Анатолійович
3. з 26.11.2004 по 27.11.2007 підполковник МАТЕНЧУК Олександр Андрійович
4. з 09.01.2008 по 20.10.2014 підполковник ТИМОШЕНКО Олег Анатолійович
5. з грудня 2014 підполковник ПАВЛОВ Олег Олексійович

Колишнього Чигиринського РВК, за 1943-2003 роки
(можливі неточності - документація Чигиринського РВК здана в архів МО України)

з 11.1943 по 04.1947 старший лейтенант ГАРБУЗОВ Микола Іванович
з 04.1947 по 07.1950 підполковник ШЛИХТЕР Борис Федорович
з 07.1950 по 11.1955 підполковник МАРИНОВСКИЙ Костянтин Степанович
з 11.1955 по 06.1957 майор КУЩУК Архип Іванович
з 06.1957 по 06.1970 підполковник УШАКОВ Іван Миколайович
з 06.1970 по 04.1979 підполковник ЧЕРКАШИН Микола Захарович
з 04.1979 по 04.1983 підполковник ТИМОШЕНКО Микола Маркович
з 04.1983 по 04.1985 підполковник КОВАЛЕНКО Павло Матвійович
з 04.1985 по 01.1992 підполковник БРУС Петро Вікторович
з 05.1992 по 08.1995 підполковник ЛЕБІДЬ Юрій Борисович
з 10.1995 по 12.1998 підполковник ЧЕРКАШИН Андрій Миколайович
з 12.1998 по 04.2002 підполковник ГРЕБЕНЮК Війталій Петрович
з 04.2002 по 09.2003 майор СМЕРТЮК Михайло Дмитрович

Випадкове фото

..................


rssМіністерство оборони

rssUkrainian Military Pages

rssНародна армія

rssРМЦ МОУ Львів

Подивись

Конго. Українські миротво...

00:06:39