Емблема
ЧИГИРИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

Категорії

Збройні Сили України
Військовий комісаріат
Захисник - це професія
Без рубрики

Сайти


На форумі

Соціальні мережі

Архів записів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2014 » Березень » 15 » Чигиринщина допомогає Збройним Силам України

Військовий комісаріат


16:16

Чигиринщина допомогає Збройним Силам України

Чигиринський РВК
За ініціативою громади Чигиринського району, органів державної влади та місцевого самоврядування у Чигиринському районі організовано збір продуктів харчування та фінансової допомоги для підтримки військових частин Збройних Сил України, що дислоковані в АР Крим та інших військових частин, що зараз приведені у бойову готовність.

За тиждень мешканцями району, церквами, підприємцями та організаціями було зібрано понад 10 тон продуктів харчування.

Із урахуванням обстановки, яка склалася на кордоні АР Крим та блокуванням автодоріг, зібрані продукти харчування були направлені до військових частин Збройних Сил України, що були приведені у бойову готовність, особовий склад яких переведений на казармений стан та залучається до заходів забезпечення оборони держави.

12 березня до військової частини А1588, що у с.Розсішки Уманського району відправлено до 3 тон продуктів. Транспорт організований місцевим осередком ВО «Свобода». Пальне придбане на зібрані громадою кошти.

14 березня відправлено вантажний автомобіль КАМАЗ із продуктами харчування до Кременчукського реактивного артилерійського полку (військова частина А1546). Автомобіль та забезпечення пальним від СТОВ «Чигиринська аграрна компанія».

Начальник тилу військової частини А1546, підполковник Цонда Олег Васильович, від імені командування військової частини та особового складу частини, у телефонній розмові з військовим комісаром виразив щиру подяку всій громаді Чигиринського району за надану допомогу.

Для забезпечення безперешкодного виконання завдань та забезпечення факсимільним зв’язком, Чигиринському районному військовому комісаріату від громади передано багатофункціональний принтер-факс.

На сайті військового комісаріату також надані реквізити спеціальних рахунків Міністерства оборони для бажаючих перерахувати кошти на матеріально-технічне та медичне забезпечення Збройних Сил, та електрона адреса, на яку можна надсилати листи підтримки для наших військовослужбовців.

Від імені Збройних Сил України, Чигиринський районний військовий комісаріат висловлює подяку за організацію та збір допомоги військовим частинам всій громаді Чигиринщини.
Допомога ЗСУ Допомога ЗСУ

Чигиринський РВК

Категорія: Військовий комісаріат | Переглядів: 813 | Додав: RVK | Теги: Допомога ЗСУ | Рейтинг: 0.0/0

Випадкове фото

..................


rssМіністерство оборони

rssUkrainian Military Pages

rssНародна армія

rssРМЦ МОУ Львів

Подивись

Новий гуртожиток для конт...

00:01:28

11111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111