Емблема
ЧИГИРИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

Категорії

Збройні Сили України
Військовий комісаріат
Захисник - це професія
Без рубрики

Сайти


На форумі

Соціальні мережі

Архів записів

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Головна » 2013 » Жовтень » 28 » Призов до Збройних Сил скасовано, але до внутрішніх військ МВС України призиватимуть і надалі

Збройні Сили України


15:51

Призов до Збройних Сил скасовано, але до внутрішніх військ МВС України призиватимуть і надалі

Строкова військова служба
Президент своїм указом скасував проведення призовів на строкову військову до лав Збройних Сил України та Державної спеціальної служби транспорту з 2014 року, які надалі будуть комплектуватися військовослужбовцями за контрактом.

З цією метою вживаються цілєспрямовані заходи, зокрема і підвищення мінімального рівня грошового забезпечення до 3000 гривень.

Але в той же час указом передбачено проведення призовів на строкову військову службу до внутрішніх військ МВС і надалі.

Про це йдеться в указі Президента України від 14 жовтня 2013 року № 562/2013 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році.»

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України, на виконання законів України «Про військовий обов’язок і військову службу» та «Про внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України» призов до Збройних Сил України та інших військових формувань, окрім внутрішніх військ МВС України, проводитись у 2014 році не буде.

Отже, на строкову військову службу до внутрішніх військ МВС України будуть продовжувати призивати придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Згідно указу в 2014 році пройдуть традиційні весінній та осінні призови громадян на строкову військову службу:
у квітні - травні 2014 року;
у жовтні - листопаді 2014 року.

Відповідно до інформації прес-служби внутрішніх військ МВС України:

Призов на строкову військову службу до внутрішніх військ МВС України обумовлений необхідністю виконання завдань, що визначені законодавством України.
Нагадаємо, що законом визначено такі основні завдання внутрішніх військ:

- охорона та оборона важливих державних об’єктів, об’єктів матеріально-технічного та військового забезпечення Міністерства внутрішніх справ України, супроводження спеціальних вантажів;
- здійснення пропускного режиму на об’єктах, що охороняються; конвоювання заарештованих і засуджених та охорона обвинувачених під час судового процесу;
- переслідування і затримання заарештованих і засуджених осіб, які втекли з-під варти;
- військовослужбовці строкової служби беруть участь в охороні громадського порядку та боротьбі із злочинністю;
- за необхідністю беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на об’єктах, що охороняються;
- охороняють дипломатичні представництва і консульські установи іноземних держав на території України.


Щодо чисельності громадян, що підлягатимуть призову то вона відповідно зменшиться. Під час осіннього призову, останнього для Збройних Сил, всього підлягає призову 10800 чол., з них до лав Збройних Сил - 5000 чоловік, до Державної спеціальної служби транспорту України – 1000 чоловік та до внутрішніх військ МВС України - 4800 чоловік.

Щодо кількості призовників з Чигиринського району, то до внутрішніх військ МВС буде відправлено кожного другого призовника восени.

Відповідно з продовженням призовів в повній мірі продовжують свою дію всі вимоги закону України "Про військовий обов’язок і військову службу», зберігається адміністративна та кримінальна відповідальність, за порушення закону та ухилення від призову.

Тож, нагадуємо:

всі призовники, яким надійшла повістка районного військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов'язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці;

у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

Особи які мають право на відстрочку повинні подати відповідні документи на розгляд районної призовної комісії (довідки про навчання, тощо).

Осіб, що не з'являться без поважних причин в установлений термін буде оголошено в розшук.

Так за результатами явки громадян на осінній призов 2013 року на осіб, що в порушення вимог законодавства нез'являються до військового комісаріату, чим створоюють передумови для ухилення від призову, готуються матеріали для передачі правоохоронним органам для реагування та для відкриття кримінального провадження прокуратурі.

Списки цих осіб, з метою повторного їх виклику та попередження про порушення законодавства, будуть розміщені на сайті військового комісаріату.

За неявку до військового комісаріату призовники несуть відповідальність згідно статті 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу в розмірі до 119 гривень, при повторному порушенні до 255 гривень. За ухилення від призову на строкову військову службу передбачена кримінальна відповідальність за статтею 335 Кримінального кодексу України (обмеження волі на строк до 3 років).

Чигиринський РВК

Категорія: Збройні Сили України | Переглядів: 2829 | Додав: RVK | Теги: призов, строкова служба | Рейтинг: 5.0/1

Випадкове фото

..................


rssМіністерство оборони

rssUkrainian Military Pages

rssНародна армія

rssРМЦ МОУ Львів

Подивись

Військові автомобілі КрАЗ

00:15:09

11111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111