Емблема
ЧИГИРИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

Категорії

Збройні Сили України
Військовий комісаріат
Захисник - це професія
Без рубрики

Сайти


На форумі

Соціальні мережі

Архів записів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2014 » Лютий » 11 » Розпочався набір на контрактну службу та до вищих навчальних закладів

Військовий комісаріат


13:56

Розпочався набір на контрактну службу та до вищих навчальних закладів

Курсанти десантники одеської академії
В 2014 році військкомат продовжує пропонувати на ринку праці контрактну службу в Збройних Силах. У минулому році, при завданні в чотирнадцять осіб, фактично відібрали двадцять одну особу.

В цьому році з нашого району у першу чергу будуть відбирати у окремий полк Президента, головне управління розвідки (Київ), частини Київської області: 40-у бригаду тактичної авіації (м.Васильків), 72-у окрему гвардійську механізовану бригаду (м.Біла Церква), 96-у зенітну ракетну бригаду (с.Данилівка) та Житомирську 95-у окрему аеромобільну бригаду, в якій вже служать представники Чигиринщини. Але як і раніше кандидат може обрати за бажанням будь-яку військову частину на всій території країни.

Чотири кандидати вже почали оформлювати документи на контрактну службу, двоє обрали автомобільну частину у Черкасах. Багато молодих людей звертаються до військкомату по консультацію. З лютого 2014 року відбулося чергове підвищення на 20% грошового забезпечення в Сухопутних військах - Міністерство оборони продовжує вживати заходи підвищення привабливості контрактної служби. У військових частинах збільшується кількість службових гуртожитків для контрактників.

Також розпочалася кампанія з набору на навчання до вищих військових навчальних закладів для підготовки офіцерів. Перевага навчання у військовому вищі – безкоштовне навчання, повне державне забезпечення (проживання, харчування, форма, грошова стипендія), гарантоване працевлаштування, стартова зарплатня після випуску від 4600 грн. на місяць, диплом про вищу освіту державного навчального закладу.

Оформлення документів у військові заклади починається заздалегідь через військкомати, з визначення придатності за станом здоров'я. Наразі чигиринці виявили бажання вступити на навчання до Одеської та Львівської військових академій та Київського військового інституту. Деякі кандидати готують документи відразу у два військових заклади.

Сертифікати ЗНО, які необхідні для вступу до вищих військових навчальних закладів, залежать від обраної спеціальності, найчастіше це українська мова і література, математика, фізика або іноземна мова на вибір. В залежності від спеціальності останні два можуть змінюватися на хімію або біологію.

Вся інформація щодо вищих навчальних закладів або контрактної службиу вільному доступі на сайті військового комісаріату.

Фото Олега Проценка

Чигиринський РВК

Категорія: Військовий комісаріат | Переглядів: 1482 | Додав: RVK | Теги: ввнз, контрактна служба | Рейтинг: 0.0/0

Випадкове фото

..................


rssМіністерство оборони

rssUkrainian Military Pages

rssНародна армія

rssРМЦ МОУ Львів

Подивись

Конкурс на кращий артилер...

00:02:59

11111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111