Емблема
ЧИГИРИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

Категорії

Збройні Сили України
Військовий комісаріат
Захисник - це професія
Без рубрики

Сайти


На форумі

Соціальні мережі

Архів записів

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Головна » 2014 » Липень » 10 » В Збройних Силах України створено бригаду морської піхоти

Збройні Сили України


13:00

В Збройних Силах України створено бригаду морської піхоти

VG
Тимчасовий виконувач обов’язків заступника командувача ВМС ЗС України з берегової оборони — начальник управління військ берегової та територіальної оборони полковник Сергій Пасічник представив морським піхотинцям командира новоствореної бригади морської піхоти, яка формується на базі Феодосійського та Керченського батальйонів морської піхоти.

Так, відповідно до наказу міністра оборони України командиром бригади став підполковник Дмитро Делятицький.

Зараз же морські піхотинці задіяні у несенні служби на блокпостах. Разом із співробітниками Міністерства внутрішніх справ, бійцями Національної гвардії та батальйонів територіальної оборони вони зберігають мир та спокій жителів Миколаївщини та Одещини. Чергування відбувається цілодобово на блокпостах, які знаходяться на головних транспортних магістралях.

— Звичайно, ми постійно проводимо різноманітні тренування, та усі вони пов’язані з організацію, охороною та забезпеченням таких от блокпостів, — зазначив начальник штабу 1-го Феодосійського батальйону морської піхоти ВМС ЗС України майор Володимир Баранюк. — В цілому вся наша життєдіяльність направлена на виконання завдань з оборони Миколаєва та області.

З огляду на те, що підрозділ розширюється, морським піхотинцям необхідно набирати нових військовослужбовців. Сьогодні набір до морської піхоти відбувається з урахуванням тих проблем, які виникли під час подій у Криму. Головним чином це стосується змін територіального принципу комплектування. Відтепер одягнути чорний берет можуть лише громадяни з інших областей України.

За словами майора Володимира Баранюка, наразі вже було прийнято до складу батальйону близько десяти осіб. Серед головних критеріїв відбору — добре здоров’я, висока фізична підготовка та морально-психологічний стан. Так, спочатку людина проходить співбесіду та здає фізичну підготовку. Необхідно підтягнутися на перекладині не менше п’ятнадцяти разів і пробігти три кілометри за дванадцять хвилин. Лише якщо командування все влаштовує, людині дають відношення, після чого вона оформлює усі необхідні документи і повертається з ними до батальйону.

— Набір йде не такими швидкими темпами, як того хотілося б, однак краще набрати менше людей, аніж таких, які потім не захочуть служити, — сказав майор Володимир Баранюк. — Ми намагаємося не брати людей з Миколаєва та області, адже, як показали події у Криму, на них можна впливати через їхні сім’ї, друзів та близьких.

Окрім цього, морських піхотинців було запрошено для участі в міжнародних українсько-американських військових навчаннях “Rapid Trident-2014”, які були перенесені на вересень поточного року. Для морських піхотинців ці навчання стануть доброю нагодою відновити рівень підготовки за стандартами НАТО. На жаль, більшість тих, хто проходив відповідні сертифікації, залишилися у Криму, і тому усі процедури з отримання оцінки в рамках Концепції оперативних можливостей НАТО потрібно починати з початку.

Минуло майже три місяці після передислокації морських піхотинців до Миколаєва. Як говорять самі військовослужбовці, їх зустріли у місті корабелів доброзичливо і таке відношення відчувається майже кожного дня. Окрім допомоги від міської влади, військовослужбовці отримують підтримку і з боку громадських та волонтерських організацій. Насамперед це стосується вирішення побутових питань, оформлення дітей до дитячих садків або шкіл. Також волонтери надали морським піхотинцям елементи спорядження, рації, спеціальні ремені тощо.

Окремо слід зупинитися на формі одягу українських морських піхотинців. Зараз військовослужбовці проводять апробацію сучасних зразків форми одягу, бронежилетів та спорядження, які надало одне зі столичних підприємств. Майже кожного місяця представники фірми приїжджають до Миколаєва, спілкуються з військовослужбовцями, приймають зауваження стосовно того чи іншого аспекту, щоб потім внести корективи в остаточний варіант цієї форми.

Отже, морські піхотинці продовжують стояти на варті миру та спокою. Безперечно, після передислокації проблем не поменшало, однак усі вони систематично та планомірно вирішуються. І є надія, що у перспективі буде і сучасна форма одягу, і новітні зразки озброєння, і техніка, якою будуть користуватися справжні патріоти, професіонали своєї справи — морські піхотинці.

Олександр ЗАВТОНОВ

Категорія: Збройні Сили України | Переглядів: 3069 | Додав: RVK | Теги: морська піхота | Рейтинг: 1.0/1

Випадкове фото

..................


rssМіністерство оборони

rssUkrainian Military Pages

rssНародна армія

rssРМЦ МОУ Львів

Подивись

Кліп гурту 'ТамДеМи&#...


11111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111