Емблема
ЧИГИРИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАРІАТ

Категорії

Збройні Сили України
Військовий комісаріат
Захисник - це професія
Без рубрики

Сайти


На форумі

Соціальні мережі

Архів записів

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2014 » Березень » 4 » Чигиринський військкомат записує добровольців та набирає контрактників

Військовий комісаріат


00:00

Чигиринський військкомат записує добровольців та набирає контрактників

Чигиринський РВК
У зв'язку з кризовою ситуацією повязаною зі збройною агресією проти держави, до військового комісаріату масово звертаються добровольці, які бажають стати на захист Вітчизни.

Звертаються громадяни усіх вікових груп, найстарший 1936 року народження. Особи, які є військовозобов'язаними беруться на окремий облік, та будуть викликані у першу чергу у разі проведення мобілізації.

Військовозобов'язаними відповідно до віку є - солдати до 40 років, сержанти до 45, прапорщики та молодші офіцери до 50, майори, підполковники до 55 років, полковники до 60).

Осіб, які вже не є військовозобов'язаними, також беруть на окремий облік. Їм буде запропоновано прийняти участь у забезпеченні проведення заходів мобілізації, або надавати свою допомогу у виконанні інших завдань військового комісаріату.

Одночасно військовий комісаріат продовжує набирати контрактників для укомплектування посад військових частин за штатами мирного часу. З цією метою до військкомату надійшли переліки вакантних посад всіх військових частин.

Відбір кандидатів проводиться у першу чергу з числа військовозобов’язаних, які проходили військову службу та виявили бажання до проходження військової служби за контрактом.

Відбір здійснюється за прямою (спорідненою) військово-обліковою спеціальністю (механік-водій, командир танка, командир гармати, навідник, інші) та інших осіб, які мають цивільну спеціальність, споріднену з військовою (водії категорії “С”,“Д”, “Е”,інші).

Після завершення кризової ситуації їм буде надана можливість дострокового звільнення з військової служби.

Оформлення документів та направлення кандидатів у військові частини здійснюється оперативно, у найкоротші терміни. Оформлення кандидатів та направлення до військових частин здійснюється без письмових згод командирів військових частин. Тобто без необхідності попереднього відвідування військової частини.

Чигиринський РВК

Категорія: Військовий комісаріат | Переглядів: 888 | Додав: RVK | Теги: мобілізація, добровольці | Рейтинг: 0.0/0

Випадкове фото

..................


rssМіністерство оборони

rssUkrainian Military Pages

rssНародна армія

rssРМЦ МОУ Львів

Подивись

Служба у резерві

00:10:13

11111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111